Zdieľať
ŠKOLSKÝ ROK 2018/2019
 
 
SLOVENSKÝ JAZYK A LITERATÚRA
                 11
 
Dobšinského rozprávkový Gemer - autorská literárna súťaž
 
  • Liana Bobáľová (6. roč.) - 2. miesto (I. kat. - poézia)
  • Alex Cibuľa (9. roč.) - 2. miesto (II. kat. - poézia)
  • Adrian Talán (9. roč.) - 3. miesto (II. kat. - poézia)
Hviezdoslavov Kubín
    • Klaudia Kalinová (4. roč.) - poézia - okresné kolo - 2. miesto
                                                            - regionálne kolo - 1. miesto  - postup na krajské kolo
 
Zlatá krajina - autorská literárna súťaž
 
 
 
ANGLICKÝ JAZYK

Olympiáda v anglickom jazyku - okresné kolo

    •  Andrej Sýkora (8. A) - 3. miesto
ENGLISHSTAR
 
 Olívia Martinková (2. roč.) - 92%

Patrícia Pénteková (2. roč.) - 88%

Natália Černá (2. roč.) - 67%

Lukáš Kováč (2. roč.) - 77%

Karol Mészáros (2. roč.) - 70%

Sofia Matejová (2. roč.) - 88%

Marek Mészáros (4. roč.) - 83%

Radovan Kelemen (4. roč.) - 64%

Samuel Varga (5. roč.) - 67%

Matúš Martinko (5. roč.) - 83%

Daniel Forgon (5. roč.) - 88%

Pavol Martin Slanina (8. roč.) - 96%

Andrej Sýkora (8. roč.) - 100%

Matúš Bystrianský (8. roč.) - 96%

 
 
  
PRÍRODOVEDNÉ SÚŤAŽE (matematika, fyzika, chémia, biológia)
 
Pytagoriáda - okresné kolo
  • P3 - Jakub Vrbiňák (3. roč.) - 13. miesto (úspešný riešiteľ)
  • P7 - Nina Šoóšová (7. roč) - 2. miesto

               - Erik Kováčik (7. roč.) - 8.-10. miesto (úspešný riešiteľ)

  • P8 - Matúš Bystrianský (8. A) - 1. miesto
  • P8 - Michaela Danišová (8. A) - 2.-3. miesto

KLOKAN - úspešní riešitelia

Michelle Rajnáková (5. roč.)

Lenka Krosnerová (6. roč.)

Matúš Bystrianský (8.A)

KLOKANKO

Karin Gablasová (3. roč.) 

 

MAKS 

Maksi HVIEZDA:

Lea Daniela Hašková (6. roč.) -  1.-27. miesto v SR

Sofia Lacová (6. roč.) - 1.-27. miesto v SR

 

Daniel Forgon (5. roč.) - 32.-44. miesto v SR

Michelle Rajnáková (5. roč.) - 73. 80. miesto v SR

Lenka Krosnerová (6. roč.) - 93. miesto v SR

Tomáš Dieneš (7. roč.) - 30.-39. miesto v SR

Erik Kováčik (7. roč.)30.-39. miesto v SR

Nina Šoóšová (7. roč.)57.-63. miesto v SR

Matúš Bystrianský (8.A) - 14.-24. miesto v SR

Ladislav Kováč (8.A)  - 14.-24. miesto v SR

Danka Kosorínová (8.A)14.-24. miesto v SR

Radka Dusová (8.A)14.-24. miesto v SR

Martin Vargic (8.A) -  36.-43. miesto v SR

Matúš Vaclavik (9. roč.) - 35.-37. miesto v SR

Alex Cibuľa (9. roč.) - 14.-18. miesto v SR

Adrian Talán (9. roč.) - 14.-18. miesto v SR

 

 Chemická olympiáda, kat. D - okresné kolo

- Matúš Vaclavik (9. roč.) - 1. miesto - postup na krajské kolo - 3. miesto

- Alex Cibuľa (9. roč.) - 3. miesto - postup na krajské kolo - (18. miesto - úspešný riešiteľ)

- Adrián Talán (9. roč.) - 4. miesto (úspešný riešiteľ)

 

          28

Biologická  olympiáda, kat. C - okresné kolo

- Matej Melicher (8. A) - 2. miesto - postup na krajské kolo (9. miesto - úspešný riešiteľ)

- Matúš Bystrianský (8. A) - 3. miesto

- Michaela Danišová (8. A) - 5. miesto (úspešný riešiteľ)

                   168

ENVITALENT - korešpondenčná súťaž (Strom života)

  • Matej Melicher (8. A) - titul Adept (Znalec)

 

ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE
 
 Stolný tenis - obvodné kolo družstiev

24

  • Adrián Talán (9. roč.) - 3. miesto - družstvá
  • Andrej Machava (9. roč.) - 3. miesto - družstvá
  • Kevin Botoš (8. B) - 3. miesto - družstvá

Volejbal chlapcov
- okresné kolo - 1. miesto
- regionálne kolo - 2. miesto
             sprungaufschlag
Adrián Talán, Marcel Repka, Peter Oliver Rajnák, Jaroslav Ďurove, Kevin Botoš, Július Bari a Marko Rončák
 
Florbalový turnaj žiakov ZŠ
- základné kolo - 3. miesto
 
Adrián Talán
Marcel Repka
Jaroslav Ďurove
Kevin Botoś
Marko Cibuĺa
Matúš Martinko

 
Letný viacboj všestrannosti
  • Martin Bystriansky (8. A) - 3. miesto
  • Adrian Talán (9. roč.) - 4. miesto
  • Barbora Markotánová (9. roč.) - 3. miesto

 
Gymnastický štvorboj ZŠ - kat. B, C - dievčatá
- obvodné kolo - 3. miesto
 
Katarína Machavová
Juliana Katreniaková
Lenka Krosnerová
Liana Bobáľová
Sofia Lacová
Dominika Kovalančíková
Sandra Repková
Alžbeta Lakatošová
Alexandra Sviteková
Petra Beérová
Sofia Nagyová
 
 
 
 
BIBLICKÁ OLYMPIÁDA - seniorátne kolo
  • III. kategória - Alexandra Sviteková (7. roč.) - 3. miesto
 
 
EXPERT
- Michelle Rajnáková (5. ročník) - Expert na tému Päť jazykov kultúry
- Lenka Krosnerová (6. ročník) - Expert na tému Ako funguje svet
- Matúš Bystrianský (8. A) - TOPEXPERT na témy Tajomstvá prírody a Mozgolamy
- Pavol Martin Slanina (8.A) - Expert na tému Mozgolamy
- Ladislav Kováč (8.A) - Expert na tému Tajomstvá prírody
 
VŠETKOVEDKO
- Karin Gablasová (3. ročník)
 
BABY PROGRAM SČK - 1. miesto (okresné kolo)
 
- Lenka Krosnerová
- Juliana Katreniaková
- Sofia Lacová
- Liana Bobáľová
- Katarína Machavová
 
 
SCRATCH MATCH - 1. miesto na Slovensku
 
- Lenka Krosnerová (6. roč.)
- Lea Daniela Hašková (6. roč.)
- Juliana Katreniaková (6. roč.)
 
NA BICYKLI BEZPEČNE - 3. miesto (okresné kolo)
 
- Simona Melichová (5. roč.)
- Michelle Rajnáková (5. roč.)
- Daniel Forgon (5. roč.)
- Matúš Martinko (5. roč.)
 
 
 
ŠKOLSKÝ ROK 2017/2018
 
 
SLOVENSKÝ JAZYK A LITERATÚRA
                 11
 
Dobšinského rozprávkový Gemer - autorská literárna súťaž
 
- Andrej Kurčík (9. roč.) - 2. miesto (II. kat. - poézia)
- Matej Melicher (7. A) - 3. miesto (II. kat. - poézia)
- Vanesa Vengrínová (8. roč.) - 2. miesto (II. kat. - próza)
- Martin Husár
(9. roč.) - 3. miesto (II. kat. - próza)

Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry - okresné kolo
       - Michal Kiráľ  (9. roč.) - účasť
 
Zlatá krajina - autorská literárna súťaž
- Lenka Krosnerová (5. roč.) - ocenenie
- Andrej Kurčík (9. roč.) - ocenenie
 
 
 
PRÍRODOVEDNÉ SÚŤAŽE (matematika, fyzika, chémia, biológia)
 
Pytagoriáda - okresné kolo
P5 - Lea Daniela Hašková (5. roč.) - 1. miesto
P7 - Michaela Danišová (7. A) - 1. miesto
P8 - Adrian Talán (8. roč.) - 3. miesto
 

KLOKAN - úspešní riešitelia

- Lenka Krosnerová (5. ročník)

- Sofia Lacová (5. ročník)

- Michaela Lénártová (6. ročník)

- Matúš Bystrianský (7. A)

- Michaela Danišová (7. A)

- Matúš Vaclavik (8. ročník) - školský šampión

- Adrián Talán (8. ročník) - školský šampión

- Martin Husár (9. ročník)

 

KLOKANKO

- Jakub Vrbiňák ( 2. ročník) - úspešný riešiteľ

 

MAKS 

Maksi HVIEZDA:

- Lenka Krosnerová (5. ročník)

- Erik Kováčik (6. ročník)

- Tomáš Dieneš (6. ročník)

- Klaudia Bodová (7. A)

- Matej Melicher (7. A)

- Pavol Martin Slanina (7. A)

- Adrián Talán (8. ročník)

- Alex Cibuľa (8. ročník)

- Matúš Vaclavik (8. ročník)

- Adam Juhás (9. ročník)

- Michal Kiráľ (9. ročník)

- Sára Dienešová (9. ročník)

 

Maksi FRAJER:

- Juliana Katreniaková (5. ročník)

- Lea Daniela Hašková (5. ročník)

- Sofia Lacová (5. ročník)

- Berenika Bystrianská (6. ročník)

- Nina Šoóšová (6. ročník)

- Danka Kosorínová (7. A)

- Ladislav Kováč (7. A)

- Martin Vargic (7. A)

- Matúš Bystrianský (7. A)

- Michaela Danišová (7. A)

- Radka Dusová (7. A)

- Martin Husár (9. ročník)

 

 Chemická olympiáda - okresné kolo

- Adam Juhás (9. roč.) - 4. miesto (úspešný riešiteľ)

- Michal Kiráľ (9. roč.) - 5. miesto (úspešný riešiteľ)

          atom animated

Biologická  olympiáda, kat. D - okresné kolo

- Matúš Bystrianský (7. A) - 1. miesto

- Matej Melicher (7. A) - 2. miesto

- Michaela Danišová (7. A) - 4. miesto (úspešný riešiteľ)

- Ladislav Kováč (7. A) - 8. miesto (úspešný riešiteľ)

 

ENVITALENT - korešpondenčná súťaž (Strom života)

- Matej Melicher (7. A) - titul Adept (znalec)

 

 

ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE
 Stolný tenis - obvodné kolo družstiev

24

 

  • Adrián Talán (8. roč.) - 4. miesto - družstvá
  • Andtrej Machava (8. roč.) - 4. miesto - družstvá
  • Kevin Botoš (7. B) - 4. miesto - družstvá

Halový viacboj všestrannosti
 Kategória M4 - Martin Bystriansky (7. A) - 3. miesto - postup na celoslovenské kolo (9. miesto)
                     - Adam Lee Lupták 
                     - Carlos Genya
 
Kategória M5 - Michal Kiráľ (9. roč.) - 16. miesto
                   - Adam Juhás (9. roč.) - 20. miesto
                   - Jaroslav Ďurove (8. roč.) - 23. miesto
 
Kategória M6 - Dávid Radič (9. roč.) - 11. miesto
 
Kategória Ž4 - Juliana Katreniaková (5. roč.) - 18. miesto
                   - Lenka Krosnerová (5. roč.) - 20. miesto
 
Kategória Ž5 - Danka Kosorínová (7. A) - 5. miesto
                   - Barbora Markotánová (8. roč.) - 6. miesto
                   - Viktória Obročníková (8. roč.) - 8. miesto
 
Letný viacboj všestrannosti
Kategória M4 - Martin Bystriansky (7. A) - 3. miesto - postup na celoslovenské kolo
Kategória M5 - Adrián Talán (8. ročník)
                   - Michal Kiráľ (9. ročník)
                   - Adam Juhás (9. ročník)
 Kategória Ž4 - Juliana Katreniaková (5. ročník)
 
Malý futbal mladších žiačok ZŠ - Školský pohár SFZ - okresné kolo - 2. miesto
- Lea Daniela Hašková (5. roč.)
- Karolína Bariová (5. roč.)
- Liana Bariová (7. B)
- Alžbeta Lakatošová (6. roč.)
- Klaudia Bodová (7. A)
- Michaela Danišová (7. A)
- Dominika Kovaľančíková (4. roč.)
 
Gymnastický štvorboj ZŠ - kat. B - dievčatá - obvodné kolo - 3. miesto
Lenka Krosnerová (5. roč.)
Liana Bobáľová (5. roč.)
Juliana Katreniaková (5. roč.)
Katarína Machavová (5. roč.)
Alžbeta Lakatošová (6. roč.)
Sandra Repková (6. roč.)
 
 
EXPERT
 
- Matúš Bystianský (7. A) - TOPEXPERT na tému TAJOMSTVÁ PRÍRODY, MOZGOLAMY
 
- Erik Kováčik (6. ročník) – Expert na tému Tajomstvá prírody
- Lacko Kováč  (7. A) - Expert na tému Tajomstvá prírody
- Miška Danišová (7. A) - Expert na témy Tajomstvá prírody a Mozgolamy
- Matúš Vaclavik (8. ročník) - Expert na tému Tajomstvá prírody
- Adam Juhás (9. ročník) - Expert na tému Do you speak English?
- Martin Husár (9. ročník) - Expert na tému Mozgolamy
- Michal Kiráľ (9. ročník) - Expert na tému Mozgolamy
   
VŠETKOVEDKO
- Jakub Vrbiňák (2. ročník) - Všedkovedko školy
- Ivana Juhásová (2. ročník)
- Lenka Krosnerová (5. ročník)
 
 
 
BABY PROGRAM SČK - okresné kolo - 1. miesto
- Vanesa Bobáľová (9. ročník)
- Sára Dienešová (9. ročník)
- Viktória Magicová (9. ročník)
- Bianka Nagyová (9. ročník)
- Erika Kovaĺančíková (9. ročník)
- Lenka Krosnerová (5. ročník)
 
 
 
MLADÝ ZÁCHRANÁR CIVILNEJ OCHRANY - okresné kolo - účasť 2 družstiev
 
ENGLISHSTAR
 
- Adrián Talán (8. ročník)
- Matúš Vaclavik (8. ročník)
- Michal Dávid (8. ročník)
- Andrej Kurčík (9. ročník)
- Andrej Sýkora (7. A)
- Samuel Pisár (7. A)
- Matej Melicher (7. A)
- Marko Rončák (6. ročník)
- Lea Daniela Hašková (5. ročník)
- Sofia Lacová (5. ročník)
 
 
 
 ŠKOLSKÝ ROK 2016/2017
 
SLOVENSKÝ JAZYK A LITERATÚRA
                 11
 
Dobšinského rozprávkový Gemer - autorská literárna súťaž
- Alex Cibuľa (7. roč.) - 2. miesto (I. kat. - próza)
- Andrej Kurčík (8. roč.) - 3. miesto (II. kat. - poézia)
- Viktória Kováčová (9. A) - 2. miesto (II. kat. - próza)

Hrebendova kapsa - autorská literárna súťaž
        - Viktória Kováčová (9. A) - čestné uznanie
 
Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry - okresné kolo
       - Juraj Ondrej Haško (9. A) - účasť
 
 
ANGLICKÝ JAZYK

Olympiáda v anglickom jazyku - okresné kolo

- Andrej Kurčík (8. roč.) - 2. miesto

 
PRÍRODOVEDNÉ SÚŤAŽE (matematika, fyzika, chémia, biológia)
 
Matematická olympiáda - okresné kolo
-  Michaela Danišová (6. roč.) - 4. miesto
 
Pytagoriáda - okresné kolo
-  Michaela Danišová (6. roč.) - 1. miesto
-  Matúš Bystriansky (6. roč.) 2. miesto
 
 

KLOKAN

- Matúš Bystriansky (6. roč.) - úspešný riešiteľ + školský šampión

- Matúš Vaclavik (7. roč.) - úspešný riešiteľ

 

KLOKANKO

- Lenka Krosnerová (4. roč.) - úspešný riešiteľ

- Vrbiňák (1. roč.) - úspešný riešiteľ

 

MAKS - 1. miesto v SR

6. roč.

- Michal Gorta

- Matúš Bystriansky

- Radoslava Dusová

- Michaela Danišová

- Klaudia Bődová

7. roč.

- Matúš Vaclavik

- Alex Cibuľa

8. roč.

- Adam Juhás

- Martin Husár

- Michal Kiráĺ

  

Chemická olympiáda - okresné kolo

- Radoslav Bolčo (9. roč.) - 7. miesto - úspešný riešiteľ

          atom animated

Biologická olympiáda, kat. D - okresné kolo

- Ladislav Kováč (6. roč.) - 7.-8. miesto - úspešný riešiteľ

- Matej Melicher (6. roč.) - 9. miesto - úspešný riešiteľ

 

ENVITALENT - korešpondenčná súťaž (Strom života)

- Matej Melicher (6. roč.) - 1. miesto

 

ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE
 Stolný tenis - obvodné kolo družstiev

24

  • Sebastián Hank (9. A) - 3. miesto - družstvá
  • Juraj Kosorín (9. A) - 3. miesto - družstvá
  • Martin Vargic (6. r.) - 3. miesto - družstvá
  • Kevin Botoš (9. B) - 3. miesto - družstvá


 
 
EXPERT
- Andrej Kurčík (8. roč.) - EXPERT na tému DO YOU SPEAK ENGLISH
- Adam Juhás (8. roč.) - EXPERT na tému MOZGOLAMY
- Adrián Talán (7. roč.) - Expert na tému TAJOMSTVÁ PRÍRODY, MOZGOLAMY
- Matúš Bystianský (6. roč.) - TOPEXPERT na tému TAJOMSTVÁ PRÍRODY, MOZGOLAMY
 
 
PRAMENE - okresná vlastivedná súťaž
1. miesto - žiaci 7. ročníka
Adrian Talán, Matúš Vaclavik, Peter Oliver Rajnák, Alex Cibuľa, Andrej Machava a Matúš Machava
 
 
BABY PROGRAM SČK - okresné kolo - 3. miesto
- T. Gutmayerová (9. A)
- L. Krosnerová (9. A)
- I. Plauchová (9. A)
- N. Bystrianska (9. A)
- V. Magicová (8. roč.)
- V. Kováčová (9. A)
 
 
NA BICYKLI BEZPEČNE - okresné kolo - 2. miesto
 
- Klaudia Bődová (6. roč.)
- Michaela Danišová (6. roč.)
- Ladislav Kováč (6. roč.)
- Matúš Bystriansky (6. roč.)
 
 
LEGOMAJSTER
- 3. miesto - Karin Gablasová (1. roč.)
                - Samuel Varga (3. roč.)
 
CENA POROTY - Matúš Vaclavik (7. roč.)
                      - Marcel Vargic (8. roč.)
 
 
MLADÝ ZÁCHRANÁR CIVILNEJ OCHRANY - okresné kolo - 6. miesto
- Viktória Kováčová (9.A)
- Vratko Bakša (9.A)
- Radoslav Bolčo (9.A)
- Viktória Magicová (8. roč.)
 
 
 
 
 
ŠKOLSKÝ ROK 2015/2016
 
SLOVENSKÝ JAZYK A LITERATÚRA
                 11
 
Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry - okresné kolo
 
      - Martin Babarík (9. A) - 4. miesto (úspešný riešiteľ)
 
Zlatá krajina - autorská literárna súťaž
 
       - Viktória Kováčová (8. roč.) - účasť
 
 
 
PRÍRODOVEDNÉ SÚŤAŽE (matematika, fyzika, chémia, biológia)
 
Matematická olympiáda - okresné kolo

- Michaela Danišová (5. A) - 2. miesto

 

Pytagoriáda - okresné kolo

 P5 - Michaela Danišová (5. A) - 5. - 6. miesto (úspešný riešiteľ)

 

Chemická olympiáda - okresné kolo

- Martin Babarík (9. A) - 3. miesto (postup na krajské kolo - úspešný)

           atom animated

 
 
ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE
 
Volejbal  - obvodné kolo starších žiakov - 3. miesto 

 Filip Stieranka, Jakub Babarík, Martin Babarík, Sebastián Hank, Radoslav Bolčo, Dávid Radič

 

           

VŠETKOVEDKO
- Lenka Krosnerová - (3. ročník)
- Sofia Lacová - (3. ročník)
- Matúš Bystriansky - (5. A)
 
EXPERT
- Andrej Kurčík (7. B) - EXPERT na tému DO YOU SPEAK ENGLISH
- Martin Husár (7. B) - EXPERT na tému MOZGOLAMY
 
 
 
LEGOMAJSTER
kat. 5.-9. ročník 
Marcel Vargic (7. A) - 1. miesto
Matúš Vaclavik (6. ročník) - 1. miesto
 
 kat. 1.-4. ročník
 Sofia Lacová (3. ročník) - 2. miesto
 Marko Rončák (4. ročník) - 2. miesto
 
 
 BABY PROGRAM SČK - okresné kolo - 2. miesto
- B. Magicová (9. A)
- N. Kispatková (9. A)
- V. Laurenčiková  (9. A)
- V. Vašíčková (9. A)
- T. Gutmayerová (8. ročník)
- L. Krosnerová (8. ročník)
 
 
 
 
 
ŠKOLSKÝ ROK 2014/2015
 
SLOVENSKÝ JAZYK A LITERATÚRA
 
Dobšinského rozprávkový Gemer - autorská literárna súťaž
- Viola Feketeová (9. A) - 3. miesto
- Paula Gregorová (9. A) - 3. miesto
 
              32
 
ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE
 
Volejbal  - obvodné kolo starších žiakov - 3. miesto 
 Andrej Kožiak, Branislav Nociar, Roland Cibuľa, Michal Markotán, Lukáš Kováč, Filip Stieranka, Jakub Babarík
                 sprungaufschlag
 
Šach - obvodné kolo
 - Roland Cibuľa (9. A) - 1. miesto
 - Andrej Kožiak (9. A) - 5. miesto
 - Martin Šustek (6. ročník) - 6. miesto
 - Michal Markotán (9. A) - 8. miesto
 - Jaroslav Ďurove (5. ročník) - 10. miesto
 
         sach
 
 
CUDZIE JAZYKY

Olympiáda v anglickom jazyku - okresné kolo

- Pavlína Slaninová (9. A) - 3. miesto

 

PRÍRODOVEDNÉ SÚŤAŽE (matematika, fyzika, chémia, biológia)
 

Biologická olympiáda - okresné kolo

- Viola Feketeová (9. A) - 3. miesto

 

Chemická olympiáda - okresné kolo

- Viola Feketeová (9. A) - 2. miesto (postup na krajské kolo)

                        - krajské kolo - 1. miesto

 

28

 

Matematická olympiáda - okresné kolo

- Viola Feketeová (9. A) - 3. miesto

                              - krajské kolo - 13.-16. miesto /úspešná riešiteľka/

 

Pytagoriáda - okresné kolo
 
P4 - Michaela Danišová (4. r.) - 2. miesto
P5 - Alex Cibuľa (5. r.) - 5. miesto (úspešný riešiteľ)
P3 - Berenika Bystrianska (3. r.) - 9. miesto (úspešný riešiteľ)
 
 

 BABY PROGRAM SČK - okresné kolo - 3. miesto

- V. Feketeová (9. A)
- S. Balogová (9. A)
- A. Putnokyová  (9. A)
- P. Gregorová  (9. A)
- Ž. Laurenčiková  (9. A)
 
 
LEGOMAJSTER
 
Marcel Vargic (6. ročník) - 1. miesto
Matúš Vaclavik (5. ročník) - 1. miesto
 
Michal Dávid (5. ročník) - 2. miesto
Peter Oliver Rajnák (5. ročník) - 2. miesto
 
KLOKANKO
- Lenka Krosnerová - (2. ročník) - školský šampión
 
KLOKAN
- Alex Cibuľa (5. ročník) - úspešný riešiteľ
Matúš Vaclavik (5. ročník) - úspešný rieśiteľ
- Viola Feketeová (9. ročník) - úspešný riešiteľ
 
VŠETKOVEDKO
- Lenka Krosnerová - (2. ročník)
 
EXPERT
- Vratko Bakša (7. r.) - EXPERT na tému Mozgolamy
- Andrej Kurčík (6. r.) - EXPERT na tému DO YOU SPEAK ENGLISH
- Viola Feketeová (9. r.) - TOPEXPERT na tému Tajomstvá prírody a Spoločnosť kedysi a dnes
- Branislav Nociar (9. r.) - EXPERT na tému Tajomstvá prírody
- Kristián Bystriansky (9. r.) - EXPERT na tému Tajomstvá prírody
 
 
 
 
 
 
SÚŤAŽE V ŠKOLSKOM ROKU 2013/2014
 
SLOVENSKÝ JAZYK A LITERATÚRA
 
   11
Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry - okresné kolo
       - Viola Feketeová (8. A) - 4. miesto
 
Zlatá krajina - autorská literárna súťaž
       - Vladimíra Vrbiňáková (9. B) - účasť
 
Dobšinského rozprávkový Gemer - autorská literárna súťaž
- Lucia Krosnerová (6. ročník) - 2. miesto
 
 
 
ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE
 
Volejbal  - obvodné kolo starších žiakov - 1. miesto
       - okresné kolo starších žiakov - 3. miesto
 -  Juraj Janíček, Miroslav Antal, Lukáš Sojka, Tibor Ruzsó, Andrej Kožiak, Branislav Nociar, Roland Cibuľa, Kristián  Bystriansky
 
Florbal - obvodné kolo starších žiakov - 3. miesto
               
- Lukáš Krovina, Adam Markotán, Juraj Janíček, Miroslav Antal, Marek Babarík (9. A, 9. B)
- Branislav Nociar, Andrej Kožiak, Roland Cibuľa (8. A)
- Gabriel Szabo (7. A)
 
Futbal - okresné kolo dievčat - 2. miesto
- B. Gubola, S. Markotánová, L. Ondrisová, S. Balogová, J. Laurenčíková, J. Gutmayerová, M. Meszarošová

Stolný tenis - obvodné kolo družstiev

24

  • Juraj Janíček (9. A) - 3. miesto - družstvá
  • Juraj Kosorín (6. r.) - 3. miesto - družstvá
  • Kristián Bystriansky (8. A) - 3. miesto - družstvá
 Šach - obvodné kolo
 - Peter Daniš (9. A) - 2. miesto
 - Marek Babarík (9. A) - 3. miesto
 - Martin Šustek (5. ročník) - 4. miesto
 - Juraj Janíček (9. A) - 5. miesto
 
      sach
 
CUDZIE JAZYKY

Olympiáda v anglickom jazyku - okresné kolo

- Pavlína Slaninová (8. A) - 9. miesto

 

PRÍRODOVEDNÉ SÚŤAŽE (matematika, fyzika, chémia, biológia)

Biologická olympiáda - okresné kolo

- Viola Feketeová (8. A) - 1. miesto

168

- krajské kolo - 4. - 5. miesto                

 
Pytagoriáda - okresné kolo
P3 - Michal Gorta (3. r.) - 4. miesto
P5 - Martin Husár (5. r.) - 2. miesto
P8 - Viola Feketeová (8. A) - 4. miesto
     - Branislav Nociar (8. A) - 6. miesto
 
 
Chemická olympiáda - okresné kolo, krajské kolo
 - Ivan Kiráľ (9. B) - 1. miesto, 12. miesto (úspešný riešiteľ)
 - Miroslav Antal (9. A) - 2. miesto, 19. miesto (úspešný riešiteľ)
 
 
KLOKAN
- Michaela Danišová (3. ročník) - úspešný riešiteľ, školský šampión
- Vratko Bakša (6. ročník) - úspešný rieśiteľ

 

VŠETKOVEDKO
- Alex Cibuľa (4. ročník)
 
EXPERT
- Vratko Bakša (6. r.) - EXPERT na témy Mozgolamy, Bity, bajty, technológie
- Viola Feketeová (8. r.) - EXPERT na tému Tajomstvá prírody
 
 
MAKS
5. ročník - Martin Husár - 1. miesto v SR
             - Adam Juhás - 1. miesto v SR
             - Michal Kiráľ - 1. miesto v SR
             - Andrej Kurčík - 13. miesto v kraji
6. ročník - Lucia Krosnerová - 1. miesto v SR
             - Viktória Kováčová - 1. miesto v SR
             - Vratko Bakša - 1. miesto v SR
             - Juraj Ondrej Haško - 20. miesto v kraji
             - Natália Bystrianska - 15. miesto v kraji
             - Timea Gutmayerová - 15. miesto v kraji
8. ročník - Viola Feketeová - 11. miesto v kraji
9. ročník - Vladimír Lupták - 5. miesto v kraji
             - Lukáš Sojka - 11. miesto v kraji
             - Ivan Kiráľ - 13. miesto v kraji
 
 
BABY PROGRAM SČK - okresné kolo - 2. miesto
- E. Demeová
- J. Gutmayerová
- A. Markotánová
- B. Markotánová
- V. Vrbiňáková
 
 
LEGOMAJSTER
Lenka Krosnerová (1. ročník) - Legáčik
Michal Gorta (3. ročník) - Legáčik
 
Marcel Vargic (5. ročník) - 1. miesto
Andrej Kurčík (5. ročník) - 1. miesto
 
Lukáš Kováč (8. ročník) - 2. miesto
Angel Rajnák (8. ročník) - 2. miesto
 
 
 
NA BICYKLI BEZPEČNE 2014
- Lucia Krosnerová, Juraj Ondrej Haško, Vratko Bakša, Viktória Kováčová (6. ročník)
- okresné kolo - 1. miesto
- krajské kolo - 2. miesto
 
 
 
 

SÚŤAŽE V ŠKOLSKOM ROKU 2012/2013

ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE

Stolný tenis - obvodné kolo

24

- Juraj Janíček (VIII. A) - 2. miesto - družstvá

- Lukáš Sojka (VIII. B) - 2. miesto - družstvá

- Kristián Bystriansky (VII. A) - 2. miesto - družstvá

Vybíjaná  dievčatá ( ročník narodenia 2000 a ml.) - obvodné kolo

- 3. miesto

- L. Krosnerová, V. Kováčová, K. Machavová,

J. Laurenčíková, A. Putnokyová, L. Kováčová,

L. Ondrisová, D. Bartová, J. Gutmayerová, S. Balogová

 

SLOVENSKÝ JAZYK A LITERATÚRA

32

 

Zlatá krajina - autorská literárna súťaž

- Cindy Horváthová (VIII.B) - účasť

- Vladimíra Vrbiňáková (VIII.B) - účasť

 

CUDZIE JAZYKY

Olympiáda v anglickom jazyku - obvodné kolo

- Lukáš Kováč (VII. A) - 7. miesto

 

PRÍRODOVEDNÉ SÚŤAŽE (matematika, fyzika, chémia, biológia)

VŠETKOVEDKO - celoslovenská súťaž

Titul VŠETKOVEDKO

- Vanesa Vengrínová (III. ročník)

- Vratko Bakša (V. ročník)

Titul VŠEDKOVEDKO - UČEŇ

- Alex Cibuľa (III. ročník)

- Lucia Krosnerová (V. ročník)

EXPERT - celoslovenská súťaž

 

PYTAGORIÁDA - obvodné kolo

P4 - Adam Juhás (IV. ročník) - 3. - 4. miesto

P5 - Vratko Bakša (V. ročník) - 4. miesto

P7 - Viola Feketeová (VII. A) - 2. miesto

     - Kristián Bystriansky (VII. A) - 6. miesto

 

Chemická olympiáda - obvodné kolo        

28

- Lukáš Šichta (IX. ročník) -2. miesto- úspešný riešiteľ

- Július Husár (IX. ročník) - 4. miesto - úspešný riešiteľ

- Jakub Vaclavik (IX. ročník) - 7. miesto - úspešný riešiteľ

 

GEMERNATION - regionálne kolo

- 2. miesto

- Viola Feketeová (VII. A)

- Andrej Kožiak (VII. A)

 

 

 

 

Súťaže v školskom roku 2011/2012

Slovenský jazyk a literatúra - prednes a vlastná tvorba

32

Timravina studnička - obvodné kolo

- Viola Feketeová (VI. ročník) - 3. miesto

Dobšinského rozprávkový Gemer - autorská literárna súťaž

- Július Husár (VIII. ročník) - 3. miesto

Zlatá krajina - autorská literárna súťaž

- Viola Feketeová (VI. ročník) - účasť

- Vladimíra Vrbiňáková (VII.B ročník) - účasť

 

Prírodovedné súťaže (matematika, fyzika, chémia, biológia)

EXPERT - celoslovenská súťaž

- Július Husár (VIII. ročník) - TOPEXPERT - téma Tajomstvá prírody a astronómia

- Jakub Vaclavik (VIII. ročník) - EXPERT - téma Bity a bajty

- Viola Feketeová (VI. ročník) - EXPERT -  téma Dejiny a spoločnosť

- Lukáš Sojka (VII. B) - EXPERT - téma Dejiny a spoločnosť

obrazok001

obrazok002

obrazok003

obrazok004

obrazok005

Matematická olympiáda - obvodné kolo

- Martin Babarík (V. ročník) - 7.-13. miesto (úspešný riešiteľ)

Pytagoriáda - školské kolo

- P3:  1. Bianca Gubola

- P4: 1. Viktória Kováčová

- P6: 1 - 2. Viola Feketeová

1 - 2. Kristán Bystriansky

- P7: 1. Ivan Kiráľ (VII. B)

2. Adam Markotán (VII. B)

3. Daniela Varechová (VII. B)

4. Juraj Janíček (VII. A)

- P8: 1. Július Husár

2. Marek Foldi

3. Jakub Vaclavik

 

- obvodné kolo

- P6: 3. - 6. miesto  - Viola Feketeová (úspešná riešiteľka)

7. - 10. miesto  - Kristián Bystriansky (úspešný riešiteľ)

Maks - celoslovenská matematická súťaž

- Ivan Kiráľ (VII. B) - 1. miesto

- Lukáš Sojka (VII. B) - 1. miesto

- Vlado Lupták (VII. B) - 1. miesto

- Adam Markotán (VII. B) - 1. miesto

- Juraj  Janíček (VII. A) - 1. miesto

- Miroslav Antal (VII. A) - 1. miesto

 

- Martin Babarík (V. roč.) - 133. miesto

- Viola Feketeová (VI. roč.) - 38. miesto

- Kristán Bystrianský (VI. roč.) - 63. miesto

- Július Husár (VIII. roč.) - 67. miesto

- Jakub Vaclavik (VIII. roč.) - 67. miesto

- Marek Foldi (VIII. roč.) - 94. miesto

- Veronika Juhászová (VIII. roč.) - 89. miesto

- Lukáš Šichta (VIII. roč.) - 71. miesto

Klokan - celoslovenská súťaž

- Viola Feketeová (VI. roč.) - úspešná riešiteľka

- Marek Foldi (VIII. roč.) - úspešný riešiteľ

 

Chemická olympiáda - obvodné kolo        

28

- Ľubomír Ondris (IX. ročník) - 4. miesto - úspešný riešiteľ

- Daniela Katreniaková (IX. ročník) - 6. miesto - úspešná riešiteľka

cho2012

 

EnvirOtázniky - celoslovenská súťaž o životnom prostredí

- Viola Feketeová (VI. ročník) - úspešná riešiteľka

Biologická olympiáda - obvodné kolo (kat. D - teor.-prakt. časť)

- Viola Feketeová (VI. roč.) - 1. miesto

- Roland Cibuľa (VI. roč.) - úspešný riešiteľ

 

 

Cudzie jazyky

Olympiáda v anglickom jazyku - obvodné kolo

- Katarína Hrušková (XI. ročník) - 4. miesto

 

Športové súťaže 92

Regiotel cup - turnaj vo futbale - 4. miesto

- Jakub Cibuľa, František Gašpar, Adrián Molnár (IX. ročník), Marek Škorňa (VIII. ročník), Lukáš Krovina (VII.B), Juraj Janíček (VII.A), Miroslav Antal (VII.A) ...

Cezpoľný beh - obvodné kolo

- Ľubomír Ondris (IX. ročník) - 2. miesto - jednotlivci

- Simona Barcajová (VIII. ročník) - 2. miesto - družstvá

- Cindy Horváthová (VII. B) - 2. miesto - družstvá

Stolný tenis - obvodné kolo

24

- Juraj Janíček (VII. A) - 1. miesto - družstvá

- Lukáš Sojka (VII. B) - 1. miesto - družstvá

- Kristán Bystriansky (VI. ročník) - 1. miesto - družstvá

 

- súťaž v stolnom tenise -  Rimavská Sobota (3. 5. 2012)

- Juraj Janíček (VII.A) - 1. miesto

Streľba zo vzduchovky - obvodné kolo

- družstvo dievčat - 1. miesto

Daniela Katreniaková (IX. ročník)

Viktória Vargová (IX. ročník)

Kristína Veselková (VIII. ročník)

- Daniela Katreniaková (IX. ročník) - 2. miesto - jednotlivci (dievčatá)

- Lukáš Kováč (VI. A) - 3. miesto - jednotlivci (chlapci)

GEMERNATION

- Ľubomír Ondris (IX. ročník)

- Jakub Cibuľa (IX. ročník)

LEGOMAJSTER

- kat.1.- 4. roč. - 1. miesto - Viktória Kováčová a Lucia Krosnerová (IV. roč.)

- kat. 5.- 9. roč. - 3. miesto - Lukáš Kováč (VI.) a Erik Bolha (VII.A)

 

 

 

 

Michelle Rajnáková

Zdieľať