Zdieľať

Image00001

20.6.2024 sa na našej škole nesie v znamení mimoriadneho úspechu v XXXIX. ročníku Okresnej vlastivednej súťaže Pramene, ktorú každoročne organizuje Gemersko-malohontské múzeum v Rimavskej Sobote. Svedomitý a zodpovedný prístup našich siedmakov pri osvojovaní si nových poznatkov z oblasti archeológie, histórie, národopisu, prírodných vied, geológie a výtvarného umenia regiónu sa odzrkadlil v perfektnom výkone na súťaži. Marína Feketeová, Nikola Markotánová, Patrícia Penteková, Andrej Markotán, Filip Markotán a Olívia Martinková vytvorili spolu perfektne spolupracujúci a vedomosťami nabitý tím, ktorému sa podarilo v konkurencii ďalších deviatich družstiev z okresu získať úžasné 2. miesto! K dosiahnutému úspechu im srdečne blahoželáme!

 PhDr. Henrieta Bálintová

 Fotogaléria 

Zdieľať