Zdieľať

velka noc

Ahojte, pripravili sme si pre vás súťaž o Najkrajšiu veľkonočnú dekoráciu a Najkrajšie ozdobené okno s veľkonočnou tematikou. Na základe vášho hlasovania budú víťazi odmenení v oboch kategóriách osobitne pre I. a II. stupeň, čiže 1. miesto za dekoráciu a 1. miesto za okno pre I. stupeň a rovnako aj pre II. stupeň.
Tak neváhaj a zapoj sa, ukáž čo je v tebe a môžeš vyhrať zaujímavé ceny.
Fotografie svojich dekorácií posielaj na e-mailové adresy - žiaci 1. stupňa na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. a žiaci 2. stupňa na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. . Termín je do soboty (4. apríla 2020) večer do 20.00. V nedeľu ráno spustíme hlasovanie, takže sleduj pokyny na stránke.

Víťazi budú odmenení po príchode do školy alebo na vyhodnotení na konci školského roku.

 Mgr. Katarína Kiráľová

 

Zdieľať