Zdieľať

Image00057

Vianoce sa už tradične spájajú s aktom obdarúvania. 18. a 19. decembra sme navštívili v spolupráci s Obecným úradom Ožďany klientov DD a DSS na Babinom moste a v Sušanoch, aby sme im urobili predčasné Vianoce. Rozdávali sme radosť, veď v každej krásne zabalenej krabičke sa skrývalo prekvapenie. Každý dostal darček, každého sme sa dotkli duchom Vianoc. Aj nás sa dotkol odkaz najkrajšieho sviatku v roku. Pochopili sme, že hodnota darčeka nezávisí od cenovky, ale od veľkosti srdca toho, kto obdarúva. Podarovať niečo neznámym ľuďom je veľkorysé. Keď však zazriete v ich očiach prekvapenie, ktoré sa mieša s radosťou, tak to je pocit, ktorý vo vás vyvolá tú pravú vianočnú náladu. Ďakujeme, že sme mohli byť súčasťou tejto akcie.

 PhDr. Henrieta Bálintová

Fotogaléria 

Zdieľať