Zdieľať

Image00003

Vianoce nám už klopú na dvere. Aby sme však mohli prijať jedinečné posolstvo najkrajších sviatkov v roku, je potrebné sa na túto vlnu naladiť. Prípravy v advente navodia tú správnu predvianočnú náladu.

Naši žiaci sa aj tento rok aktívne pričinili o to, aby vyrobili krásne svietniky, vianočné dekorácie či neodolateľné medovníčky. Vyrábali ich s láskou a s nadšením. Svoje produkty ponúkli na predaj počas Malých vianočných trhov v priestoroch Obecného úradu v Ožďanoch (13. 12. 2019). Idylickú atmosféru vzniknutej vianočnej dedinky s vianočným stromčekom dotváral spev našich žiakov, vôňa vianočnej kapustnice, teplého čaju či punču ... a v neposlednom rade aj prekrásne vianočné dekorácie kreatívnych mamičiek.
Veríme, že sa nám týmto spôsobom podarilo vo Vás vyvolať pravú vianočnú náladu a možno Vám tak trochu aj pomôcť pri obdarúvaní Vašich blízkych zaujímavými nápadmi.

 PhDr. Henrieta Bálintová

Fotogaléria 

Zdieľať