Zdieľať

Image00079

Teplé lúče júnového slniečka nás sprevádzali počas školského výletu do Bojníc dňa 27. júna 2019. Bezstarostnosť, sloboda, splnenie si školských povinností a zaslúžená odmena boli pocity, ktoré nás napĺňali počas návštevy Čajky v oblakoch. Vyhliadková veža Čajka s prevýšením asi 30 m je neprehliadnuteľná stavba, ktorá sa nachádza v horách nad mestom Bojnice a poskytuje nezabudnuteľný výhľad. Niektorí odvážlivci využili tobogán a spustili sa strmhlav dolu. Bola to veľká zábava! Nazreli sme do domčekov šmolkov, ktorí majú svoje sídlisko pod vežou. Príjemné prostredie v lese sa nám veľmi páčilo. Následne sme sa presunuli pod kopec k Bojnickému zámku, kde sa naše cesty rozišli. Niektorí nadšenci histórie si prezreli rozprávkové priestory zámku a iní sa zas vybrali na návštevu do ZOO. Dinopark so svojimi atrakciami sme si tiež užili. Bol to príjemne strávený deň plný zážitkov a zábavy.

 PhDr. Henrieta Bálintová

 Fotogaléria

Zdieľať