Zdieľať

Image00050

Dňa 25. 5. 2019 sa žiačky VI. ročníka - Lea Hašková, Julka Katreniaková a Lenka Krosnerová zúčastnili finále súťaže SCRATCH MATCH – programátorky, ktorá sa konala v Bratislave. Do tejto súťaže sa zapojili dievčatá vo veku 10 - 14 rokov z celého Slovenska. Boli 4 kategórie: mladšie dievčatá - tímy a jednotlivec a takisto staršie dievčatá - tímy a jednotlivec. 
Naše dievčatá sa zodpovedne pripravovali pod vedením pani učiteľky Mgr. M. Valkovej a svoju PC hru s názvom SEPARÁČIK úspešne prezentovali pred trojčlennou porotou. Vo svojej kategórii zaslúžene získali krásne 1. miesto! Bol to neuveriteľný pocit vidieť, ako dievčatá vedia suverénne, sebavedome prezentovať svoju prácu a pri vyhlasovaní viťazov si za potlesku a jasotu išli prevziať hlavnú cenu. Som na Vás, dievčatá, nesmierne hrdá!

Bc. A. Krosnerová

 Fotogaléria 

Zdieľať