Zdieľať

Image00005


Všetky kvety do rúk mamy,
skladám ako drahokamy.
Za jej lásku, plnú nehy,
za zelené detské brehy.
Za jej štedrosť, starosť v hlave,
za dni šťastné, za dni hravé,
za rozprávky nad kolískou,
za to, že vždy stojí blízko.
Mamička, prajem Ti všetko najlepšie ku Dňu matiek.

Týmito slovami sme pozdravili našich milých priateľov v DSS Babin most, ktorí nás srdečne privítali.
Štvrtkové ráno sa nieslo v duchu cestovných príprav. Všade vládla dobrá nálada a ozýval sa zvučný smiech chodbami našej školy. Išli sme navštíviť našich priateľov. Čo sme im niesli? Uvili sme im nádhernú kyticu piesní, básni a tancov pre mamičky, ktoré navštevujeme každý rok. Vyčarovali sme im úsmev na tvári, rozžiarili očka, priniesli slzy šťastia a potešili srdiečka. Sú to úžasné a nezabudnuteľné stretnutia, ktoré prinášajú len pozitívne emócie.


Mgr. Ľ. Markotánová, Bc. A. Krosnerová

 

 Fotogaléria 

Zdieľať