Zdieľať

Image00012

PREČO MÁM RÁD SLOVENČINU, PREČO MÁM RÁD SLOVENSKO je autorská literárna súťaž, v ktorej žiaci vyjadrujú svoj záujem o svoj materinský jazyk formou slohových prác a pokusov o umelecké dielka. V našej škole sa v mesiacoch december a január uskutočnilo školské kolo, v ktorom si zmerali svoje umelecké vyjadrovacie schopnosti žiaci piateho a siedmeho ročníka. O tom, že sa im darilo, svedčí aj šesť postupujúcich prác do celoštátneho kola tejto súťaže. Víťazmi v jednotlivých kategóriách sa stali:
kategória II.   1. miesto Katarína Bukovská, 5. ročník
kategória II.B 1. miesto Patrícia Penteková, 7.A
                      2. miesto Nikola Markotánová, 7.B
                      3. miesto Marína Feketeová, 7.B.
Postupujú aj práce Mišky Liptákovej zo 7.A a Bianky Pisárovej zo 7.B.
Všetkým zúčastneným ďakujeme za snahu a víťazkám držíme palce v celoštátnom kole!

Mgr. Erika Novodomská

 

 Fotogaléria 

Zdieľať