Zdieľať

Image00100

Dňa 27. októbra boli naši prváci slávnostne pasovaní za právoplatných žiakov základnej školy. Počas pasovačky, na ktorej ich sprevádzali najstarší žiaci, deviataci, sa preniesli do rozprávky o čarovnej PLANÉTE VEDOMOSTÍ. Aby sa na túto planétu dostali, museli nasadnúť do rakety a zdolať náročnú cestu vesmírom. Po pristátí na planéte múdrych a šikovných detí (jazyková učebňa) museli aj naši prváci preukázať svoje zručnosti a schopnosti. Vyfarbovali obrázky s vesmírnou tematikou, kúskami meteoritov triafali do otvoru v skafandri astronauta, poskladali si z písmenok svoje meno a nalepili ho na hviezdu. Tú potom zavesili na oblohu prváckej slávy. Po prváckom sľube ich pani riaditeľka pasovala za riadnych žiakov školy. O tom svedčí i certifikát, ktorý prevzali od triednej pani učiteľky.

Fotogaléria 

Zdieľať