Zdieľať

Image00045

Týždeň letnej školy v ŠKD nám ubehol veľmi rýchlo. Zažili sme kopec zábavy, srandy a smiechu. Ani na chvíľku sme sa nestihli nudiť. Prvý deň sme si precvičili naše šikovné ruky a vyrobili sme kvety, ktoré sa otáčajú za slnkom. Viete, ktoré to sú? Na školskom dvore sme si zahrali rôzne pohybové hry. V utorok sme prekvapili pani riaditeľku a zagratulovali jej k narodeninám. Bola veľmi rada, čo nás milo potešilo. Ďalšie dni sa niesli v znamení rôznych aktivít ako napr. kreslenie na chrbát, meno-mesto, stavanie z cukríkov, výroba lienok z papiera, relaxačné maľovanie, štipcová naháňačka či netradičná hádzaná. Tieto dni v letnej škole sa nám veľmi páčili, opäť sme stretli svojich spolužiakov a prežili spoločne pekne chvíle. Už teraz sa tešíme na školský rok 2021/2022. Všetkým ešte prajeme pekné posledné dni prázdnin.

žiaci z ŠKD

Fotogaléria 

Zdieľať