Zdieľať

mq2

Milé mamičky, mamky a mamulienky!

Dnes nastala slávnostná chvíľa, keď si pripomíname Váš sviatok, na ktorý by sme nikdy nemali zabudnúť. A preto nám dovoľte, pohladiť Vaše veľké srdcia, vylúdiť čarovný úsmev na tvári, či slzičku šťastia a dojatia naším programom. Venujeme ho z lásky, tým najnádhernejším bytostiam, ktoré sú v našom živote najväčšou istotou. V nežnom súzvuku žijeme s Vami skôr, ako sme sa prvý raz zazreli. A pohľad z očí do očí nás spojil naveky...

 

Mama, si opora, keď vyhasne nádej.
Mama, si závora, keď treba ísť ďalej.
Mama, si to, čo chcem, aby zostalo so mnou naveky.
Tvoje oči sú mojím obrazom, tvoje ruky sú mojím ochrancom, tvoja tvár je časť môjho detstva.
Mama, ľúbim ťa, si pre mňa tá najkrajšia a najlepšia.


https://youtu.be/GJUNGHAStRU

 Mgr. Ľubica Markotánová

 

 

 

 

 

 

 

Zdieľať