Zdieľať

Image00083

 

Druhý deň letnej školy podľa Klaudie:

"Ráno som prišla do školy a krásne svietilo slnko. Naša pani učiteľka dostala nový nápad - lakros. Bolo to super. Najprv bol výcvik a potom sme naozaj išli hrať. Veľmi sa mi to páčilo. Hneď, ako sme dohrali, nám doniesli cuketový koláč. Bol fajný. Potom sme išli hrať ping pong. Iba som sa pozerala, lebo mňa viacej bavil bedminton. Bol to super deň a dúfam, že sa to budúce prázdniny zopakuje."

 


Naše aktivity počas druhého dňa letnej školy: 

  •  netradičné hry na chodníku - postrehová pohybová hra, logická pohárová hra 
  •  tvorivé dielne – tvorba plagátu letnej školy (odtlačky rúk), práca s odpadovým materiálom a prírodninami  
  •  príprava chutnej desiatej v kuchynke - cuketový koláč, malinová zmrzlina 
  •  športové aktivity – lakros, bedminton, stolný tenis, futbal 
  •  prírodovedná učebňa – stavba ľudského tela, povrch tela plazov 
  •  zábavná angličtina s lektorom 

 

 Fotogaléria 

Zdieľať