Zdieľať

Image00006

V mimoriadnej situácii máme mimoriadne vyučovanie a tak sa naši prváčikovia dnes zúčastnili mimoriadnej hodiny angličtiny. Neboli na nej s pani učiteľkou sami – spoločnosť im robili rovesníci z Bahcesehir Educational Institution v Turecku. Ich pani učiteľku Tullin Torhan sme mali možnosť spoznať v rámci nášho posledného medzinárodného projektu Erasmus +. V tom čase počas medzinárodného stretnutia navštívila našu školu a ostali sme v kontakte. Prišla s nápadom, aby sme s využitím modernej techniky zorganizovali zábavné hodiny angličtiny pre našich mladších žiakov. Dnes si to vyskúšali prváci - zoznámili sa s deťmi z Turecka, zahrali sa, zaspievali si. Určite si to zopakujeme, možno aj s ďalšími žiakmi a možno aj s detičkami z materskej školy.

Mgr. Judita Hercegová

 

Fotogaléria

Zdieľať